Обзор Synadrene від Hi-Tech Pharmaceuticals

Synadrene від Hi-Tech Pharmaceuticals – мультикомпонентний предтренувальний препарат з жироспалюючим ефектом. У створенні добавки брали участь фармакологи країн Європи і США. В ході клінічних випробувань вдалося домогтися наступної дії від прийому Synadrene:

  • Придушення м’язового катаболізму на тлі термогенного (жироспалюючого) ефекту
  • Помітне підвищення силових показників при зменшенні часу відновлення після підходу
  • Збільшення тривалості тренінгу та кількості підходів в одній вправі
  • До кінця фізичної активності (не обов’язково з залізом) не виникає почуття апатії
  • Ментальна концентрація підвищується в кілька разів (Synadrene використовують студенти і бізнесмени для поліпшення розумової діяльності)

Слід зазначити, що жироспалюючий ефект проявляється тільки при фізичній роботі. Тобто, вживаючи Synadrene, людина відчує колосальний приплив сил і мотивації. Якщо випити Synadrene перед тренуванням, навіть ходьба на біговій доріжці спричинить перетворення жиру в енергію, м’язи при цьому не спалюються. Крім того, виводиться зайва «вода». В результаті людина позбавляється від непотрібного баласту – зайвої ваги – на тлі підвищення витривалості і сили. Це в свою чергу позитивно відбивається на роботі серцево-судинної системи і метаболічних процесів.

Активні компоненти Synadrene

Компанія Hi-Tech Pharmaceuticals створила унікальну анаболічну матрицю, яка включає в себе адаптогени, антиоксиданти, вітаміни, екстракти рослин із стимулюючим ефектом і мінерали. Однак найбільш відчутний ефект від використання Synadrene проявляється від геранаміна (1,3-Dimethylamylamine HCL, DMAA). В даному випадку використовується екстракт з рослини, а не синтетичний аналог. Так, на жимових тренуваннях можливо працювати з вагою 90% від одного повного максимуму в діапазоні 4-8 повторень і відпочивати не більше 1,5 хвилини. Навіть досвідчені жимовики відпочивають не менше 3 хвилин. Таким чином, сумарний тоннаж за тренування збільшується не менш ніж в два рази.

Екстракт йохимбина в Synadrene належить до категорії жироспалювачів, однак ефект досягається шляхом нормалізації роботи гормональної системи і розкриття жирової капсули при навантаженнях із середньою інтенсивністю. Це означає, що йохимбин активізує локальне жироспалювання, наприклад, в проблемних зонах. Більш того, спеціально підібрані пропорції йохимбина, адаптогенів і герані в Synadrene активізують анаболічні процеси, які повністю блокують м’язовий катаболізм при будь-яких фізичних навантаженнях.

Також до складу входить зневоднений кофеїн – стимулятор, очищений від баласту, отриманий шляхом безпечних методів фільтрації з рослин і плодів кави, а не виведений синтетично. Основна роль кофеїну в Synadrene – підвищення витривалості, а також позбавлення від непотрібної «води». Зневоднений кофеїн дає м’який пролонгований ефект.

Рекомендації щодо застосування Synadrene

Приймайте по одній капсулі перед тренуванням протягом 3-7 днів. Далі можна підвищити порцію до 2 капсул. Не слід приймати більше чотирьох капсул за раз, так як герань при високих дозах дає зворотний ефект – релаксацію.

Джерело: http://jampo.com.ua/mix/yaki-sportivni-dobavki-ye-universalnimi-proteininkiev-com-ua.htm

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.